SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 27 / (494410 - 494464)

494410. ミ★ミღ دخمل آسمانღミ★ミღ
ミ ミღ دخمل آسمانღミ ミღ. ミ ミღ دخمل آسمانღミ ミ. نه تو می مانی و نه اندوه. و نه هیچیک از مردم این آبادی. به حباب نگران لب یک رود قسم،. و به کوتاهی آن لحظه شادی. غصه هم می گذرد،. آنچنانی که فقط خاطره ای. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان. نوشته شده در ساعت توسط ღ ღ دخمل آسمانღ ღ. کودک و بنده خدا. کودکی با پای برهنه روی برف ها ایستاده بود و به ویترین فروشگاهی. زنی در حال عبور بود که کودک را دید. کودک را به داخل فروشگاه برد و برایش کفش و لباس خرید و. گفت: "مواظب خودت باش.". نوشته شده در ساعت توسط ღ ღ دخمل آسمانღ ღ.
tanhatarin--dokhtar.blogfa.com
494411. خلوتکده تنهایی من...
گویند که خدا همیشه با ماست. ای غم نکند خدا تو باشی. نوشته شده در دوشنبه ۱۲ دی۱۳۹۰ساعت 11:46 توسط تنها. چه غم انگیز است حس نبودن. در این انزوای خاموش. آرام در خودم شکستم. سهم من از زندگی این است. بغض مانده در گلو. و من مرده ایی متحرکم. که به همه چیز شک دارم. نوشته شده در چهارشنبه ۱۳ بهمن۱۳۸۹ساعت 13:44 توسط تنها. مینویسم از دلتنگی ام. دلتنگ از دنیایی که جز سیاهی در آسمان آن هیچ چیز نمی درخشد. دلتنگ از آدمهایی که جز کینه در قلبشان هیچ چیز نمی روید. دلتنگ از همه روزهای سیاه. از همه آسمانهای بی ستاره. سکوت تا...
tanhatarin-.blogfa.com
494412. داغ باران
ماراخوش است سیرسکوتی که پیش روست. اونقدر دورم ازتو که دنیافراموشم شده. نمیدونم چه علقه ای بین انگشتهای خسته ی من و این میگرن لعنتیم و کیبورد هست که هروقت ۳تاشون باهم جمع باشن بیخودی دوست دارم حرف بنویسم؟ فقط میدونم که حال وروز این روزای من مثل ابریه که خیلی گرفته اس درحد سیاهی ولی نمیباره و حتا بقیه هم ازدیدنش بغض می کنن وهیچ کس کاری نمیتونه بکنه. ودیگه اینکه کاش میشدیهو بیدارشد و دید که همه ی اینا خواب بوده و اصلن خلقتی نبوده و. من گمشده ام درون حجمی از مه. نوشته شده در دوشنبه 1390/07/04. باد كه مي آيد.
tanhatarin-1986.blogfa.com
494413. شهد شيرين
گلمدلم.حرمت نگه دار که این اشک ها خون بهای عمر رفته ی من است. پست این بار از طرف یکی از بهترین دوستامه.مرسی از پستت بهترین. دوستت دارم ها را نگه می داری برای روز مبادا. دلم تنگ شده ها را، عاشقتم ها را. این جمله ها را که ارزشمندند الکی خرج کسی نمی کنی! باید آدمش پیدا شود! باید همان لحظه از خودت مطمئن باشی و باید بدانی که فردا ، از امروز گفتنش. س نت که بالا می رود کلی دوستت دارم پیشت مانده ، کلی دلم تنگ شده و. عاشقتم مانده که خرج کسی نکردهای و روی هم تلنبار شدهاند! فرصت نداری صندوقت را خالی کنی! میدونم با ...
tanhatarin-20.blogfa.com
494414. تنهاتر از تو ، خسته تر از همیشه
تنهاتر از تو ، خسته تر از همیشه. داشتم فکر می کردم اگه خدا واسه کسی یار نمی ده یعنی خودش می خواد یارش باشه. چون می دونه آدما صبرشونو تواناییشون خیلی کمه واسه اینکه سنگ صبور بندش باشه. خودش با آغوش همیشه باز و پر از محبتش آروم می کنه بند شو. فکر کنم این بهترین و قشنگترین بهانه واسه تنها بودن باشه. خدایا بهم آرامش بده. سال خوبي داشته باشين. نوشته شده در پنجشنبه بیست و نهم اسفند ۱۳۸۷ساعت18:12توسط ღ ღMдђ$дღ ღ. از كودكي پرسيدند عشق چيست؟ از نوجواني پرسيدند عشق چيست؟ از جواني پرسيدند عشق چيست؟ از دوست بی وفایی.
tanhatarin-2008.blogfa.com
494415. یه دختر و یه دنیا علامت؟؟؟
یه دختر و یه دنیا علامت؟ سکوت می کنم در هوایی که هوای توست . به نام خداوند عشاق. به وبلاگ من خوش امدیدامیدوارم لحظات خوبی رودراین وبلاگ سپری کنید. دارم سعی می کنم همرنگ جماعت شوم،. شما دقیقا چه رنگی هستید؟ تآریخ چهارشنبه سوم آبان 1391سآع ت 12:38 ب ه ق ل م نسرین. امیدوارم حال همتون خوب باشه وشیرین ترین روزای زندگیتون درحال سپری باشه. دلم گرفته بوداومدم ازتون یه خواهشی کنم. ب سم الله الر حمن الر حیم. دوستای خوبم یه عزیزی دارم که دچاریه مریضی لاعلاج شده ودکتراازش قطع امیدکردن. سلام به دوستای خوب خودم. یکی ب...
tanhatarin-30.blogfa.com
494416. اینجا ورود همه ممنوعه!!!
اینجا ورود همه ممنوعه! خدایا همه ی مریضا رو شفا بده. فانتزی دم عید من. ورود آقا پسرا ممنوع! کل کل دختر پسرا 18. اینجا همه چیز خنده دار است. ت ران ہ زن دگ ے.: :. زندگی با اسانس لبخند. ღ منطقه ممنوعه ღ. پرداخت قبوض ماهان شارژ. سلام خوبین ببخشید این مدت کم سر زدم. متاسفانه من اواسط تابستون یه بیماری قلبی گرفتم اما بعد از یه. مدت حالم خوب شد این روزا بیماریم برگشته اما با شدت بیشتر. بازم بخاطر بی معرفتیم شرمنده. خب یه پست گذاشتم که خودم با خوندنش کلی حال کردم. امیدوارم شما هم خوشتون بیاد. آنگاه که مهر می ورزی.
tanhatarin-70.blogfa.com
494417. " کلبه تنهایی یه عاشق "
کلبه تنهایی یه عاشق. هیچکس تنهاییم را درک نکرد &. ای کاش. . ای کاش می دانستی. ثانیه هایم را تبدیل به دقیقه. دقیقه هایم را تبدیل به ساعت. و تمام ساعت هایم را. و ماه هایم را. تبدیل به سال های خفتان و مرگ آور کرده است. نوشته شده در دوشنبه 1 شهریور 1389 ساعت 02:26 ق.ظ توسط شاهین جون. اگر ماهی قلبم بر خلاف جریان رود توست. مرا ببخش ، اگر شادابم و جسور. اگر بی عقلم و عاشق. اگر بر خلاف طبیعت تو آفریده شده ام. اگر ذره ذره ی وجودم را از عشق آفریده اند. اگر عشقم گناهی نابخشودنیست. و اگر گناهم را دوست می دارم. چه سخ...
tanhatarin-adam.mihanblog.com
494418. عاشقانه ها
از هم ه کسانی که تو ای ن مدت به وبم. میومدن ممنونم همه چی تموم شد از همینجا. از زینب آبجیه گلم م منونم. یکشنبه بیست و نهم اردیبهشت 1392 ] [ 1:30 ] . چهارشنبه بیست و پنجم اردیبهشت 1392 ] [ 15:57 ] . هفته چهارم اردیبهشت 1392. هفته سوم اردیبهشت 1392. هفته دوم اردیبهشت 1392. هفته او ل اردیبهشت 1392. هفته چهارم فروردین 1392. هفته سوم فروردین 1392. هفته دوم فروردین 1392. هفته چهارم اسفند 1391. هفته سوم اسفند 1391. هفته دوم اسفند 1391. هفته او ل اسفند 1391. هفته چهارم بهمن 1391. کد آهنگ برای وبلاگ.
tanhatarin-asheg.blogfa.com
494419. تنهاترينـــــــ عاشقــــــ
آلزايمر ، گاهي درد نيست.درمان است! چرا پسرای خانم باز جذاب ترن؟ چرا آدمای الکلی و سیگاری باحال ترن؟ چرا با اونایی که بقیه رو مسخره می کنن. بیشتر به آدم خوش میگذره؟ چرا اونایی که خیانت می کنن،. همیشه دورشون شلوغ تره؟ چرا همیشه بدا بهترن؟ انگار تو این دور و زمونه. برای خوب بودن باید بد بود. شنبه 21 دی1392 ] [ 12:35 ] [ شبنم! به محض اینکه احساس کردین غرورتون بازیچه کسی شده، کوله بار آرزوهاتونو بردارین و بزنین به چاک! داغ زانو زدنتون رو به دل هر کی که با غرورتون بازی می کنه بزارین! سخت افسوس می خورم. کاش ميش...
tanhatarin-ashegh.blogfa.com
494420. تنهاترین عاشق
به کلبه تنهای من خوش امدید امیدوارم لحظات خوبی رو در وبلاگم داشته باشید. خز ش دی ا ز ب س. 👈تو ه م واس م ر فتی تو لیست. 👍واس ه شادی ه روح ت ب ل ند. ص ل وات 👍. شما ل پ ات چال داره من ا ع صاب م. 🐾 شما چ شات س گ داره 🐾 من ا خ لاق م. 👎 ملت ف تی ک ه 👎. گووووووش کن. ﻣ ﻦ ﺍﮔﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﺑﻮﺩ ﻫ مه ﺭﻭ بب ﺨﺸﻢ ﮐﻪ ﺁﺩﻡ ﻧﻤﻴﺸﺪﻡ. . . ﺧ ﺪﺍ ﻣﻴﺸﺪﻡ .👎👎. انقضاے خاص بودنت تمام شده. بیت ا لمال شدے. 👎👎منم که حروم خ ور نیستم 👎👎. تاريخ چهارشنبه سی و یکم تیر ۱۳۹۴ ساعت 23:27 نويسنده امید محمد حسین. 󾫳󾫱 اون ے ڪه 󾫳󾫱. ﻣن ﺗﻮ = ﻣﺎ.
tanhatarin-ashegh1.blogfa.com
494421. ❤❤❤Tanhatarin ❤❤❤
این روزهاپرم ازلحظه هایی که دوسشون ندارم. فاصله گرفتن از آدم هایی که دوستشان داریم بی فایده است زمانه به ما نشان خواهد داد که جانشینی برای آنه. ترنه میغان بسطام شاهرود. ت ن ه ا م ن ذ ا ر . . . ع ش ق م. به نام خدایی که در این نزدیکی ست. اینجا همه چی درهمه. و خداست جز او خدایی نیست.( (. مجله اینترنتی دانستنی ها. خرید لیزر پوینتر سبز. تعیین قدر السهم مشارکت. اس ام اس جدید و خنده دار. سایت اجتماعی فارس عرب. سه شنبه بیست و هفتم آبان 1393 ] [ 20:38 ] [ Ati ]. این روزهاپرم ازلحظه هایی که دوسشون ندارم. باز هم صب...
tanhatarin-ati.blogfa.com
494422. تنهاترین بهار
به یاد آرزوهایم سکوتی می کنم بالاتر از فریاد. غم نامه بیست و یکم. بازم برگشتم بعد این همه سال. باز تنهایی و تنهایی. خوشحالم که هر ثانیه از زندگی من رو به تو نزدیکتر می کنه. چه حس بدیه که وقتی کسی حالتو نمی فهمه درکت نمی کنه. هیچ کس نخواهد فهمید که بعد از رفتن تو برمن چه گذشت. چه خنده هایی که محو شد. چه گریه هایی که خشک شد. من ماندم افسوس یک اتفاق تلخ. دختر همیشه به یادت. نوشته شده در پنجشنبه 1393/04/12. ساعت 1:26 بعد از ظهر توسط تنهاترین بهار. الان ميگي سحر هر وقت دلش گرفته مياد سراغت. اونوقت تنها مي موني.
tanhatarin-bahar.blogfa.com
494423. حرف دل
مردن در سرزمینی ست. که در آن مزد گورکن. فرقی نمی کند یک گودال آب باشی یا در یایی بیکران ، اگر زلال باشی آسمان در تو پیداست. می ترسم از وهم شروع. شروعی که نمی دانم شورش چیست. شاش شور شیرین شاید. شک ش ر ش ر شمع به پای سوخته قلم. می ترسم از بی تفاوتی چراغ بالای سرم. عاقبت روز خواهد رفت،شب خواهد م رد و م رد. عاقبت روز روزه دار به ظهر زور می رسد. می مانی با من چراغ بالای سر؟ صوت نزن، دور نزن، داد نزن که وقت چیز تنگی نیست. تو به تنگ آمدی، تو به ننگ آمدی، تو به جفنگ آمدی . آغاز آواز بی پایانی زمستان است. چرا بگ...
tanhatarin-bidar.blogfa.com
494424. پـسـری بــا اسانس مـــــــــــــــــــرگ
پسری با اسانس مرگ. بگذار تا که تازه شوم در هوای دوباره بودنت. سلام به تموم رفقای مجازی بامرام و با معرفت. امیدوارم هرجا هستین خوب و خوش و سلامت باشین. هر اومدنی یه رفتنی داره هر رفتنی یه اومدنی داره. من اومده بودم و حالا هم باس واسه همیشه برم پ ی زندگیم و کلا از این دنیای. مجازی خدافظی کنم ، خداییش هیج جایی مثل دنیای مجازی نمیشه چون رفقای. با مرام و با معرفتی توشن که تو دنیای واقعی کم پیدا میشه . اسم نمیارم ولی خودشون میدونن کیا رو میگم . که تو زندگیم هست من دارم میرم واسه همیشه. خوبی بدی دیدید حلال کنید.
tanhatarin-bikas.blogfa.com
494425. تنها ترین دختر
مخصوص تنها هایی که منو درک میکنن! چگونه بگذرم از عشق ، از دلبستگی هایم؟ چگونه می روی با اینکه می دانی چه تنهایم؟ خداحافظ ، بدون تو گمان کردی که می مانم. خداحافظ ، بدون من یقین دارم که می مانی! واپسین لحظه دیدار ، منو دست گریه نسپار ، توی تردید شب خدا نگهدار ، اگه خوابم اگه بیدار ، تو ی این فرصت تکرار ، بگو عاشقی برای آخرین بار. هنوز نیامده ای خداحافظ؟ تقصیر تو نیست ، همیشه همین گونه بوده ، برو اما من پشت سرت نه دست که دل تکان می دهم. نوشته شده در پنجشنبه دوم بهمن 1393ساعت 19:24 توسط eli. قالب های آیکون وب.
tanhatarin-dokhtar.blogfa.com
494426. دخترک مزاری
شعر ، خاطرات و عکس. آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟ گپی خاصی برای گفتن ندارم. برتان یک شعر میمانم در ای پست که خودم شخصا عاشق ای شعر از شاعر توانا. استاد شهریار* استم . سر بلند باشین. تا بعد . یا علی. آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟ بیوفا حالا که من افتادهام از پا چرا؟ نوشداروئی و بعد از مرگ سهراب آمدی. سنگدل این زودتر میخواستی حالا چرا؟ عمر ما را مهلت امروز و فردای تو نیست. من که یک امروز مهمان توام فردا چرا؟ نازنینا ما به ناز تو جوانی دادهایم. دیگر اکنون با جوانان نازکن با ما چرا؟ بسیار وقت شد نی؟
tanhatarin-donya.blogfa.com
494427. تنهاترین هادرعشق واردشوند
تیم اهرم دربرابرتیم خورموج مغلوب شد. تیم خورموج موفق شدبانتیجه28بر21تیم اهرم راشکست دهد.قابل ذکراست که تیم اهرم درسه کوارتراول ازتیم میزبان بازی رابرده بودولی متاسفانه درکوارتراخربازی رابه تیم خورموج واگزارکردند.این بازی درتاریخ92/10/25درساعت15درسالن شهیدمهدوی خورموج برگزارشد. گلزنان برای تیم اهرم. نوشته شده توسط f-p در چهارشنبه بیست و پنجم دی 1392 ساعت 21:32 موضوع لینک ثابت. خداحافظ ای ماه شبهای تارم. خداحافظ ای عشق روزهای خوبم. خداحافظ ای شوق وشورحضورم. تقصیرتونیست.همیشه همینگونه بوده. ساعت دیدن فیلم و...
tanhatarin-e-tanha.blogfa.com
494428. تنهاترین احساس
اشعار عاشقانه . درباره خوانندگان. تصاویر. سلام خدمت تموم دوستان امیدوارم همیشه موفق باشید بابت نظرات ازتون ممنونم. لطفا نظر بدین که از کدوم شعر خوشتون اومده. خواهشا در همین قسمت نظر خودتنو بدین. پنجشنبه چهاردهم فروردین 1393 ] [ 18:55 ] [ مانی ] . من به تو تو به من میگی نرو.اما جاده واسه من یه طرفس. دارم میرم راه برگشت ندارم.زندگی هم مگه بی هدف هست. وقتی که مسیرو اشتباه میری.زندگیت به یه سیاهی میرسه. همون عشقی که اول ماجراست.حالا داره به جدای میرسه. خودت بهم این مسیرو یادم دادی.پس چرا به آخرش نمیرسم.
tanhatarin-ehsas.blogfa.com
494429. دختری با قلب یخی
دختری با قلب یخی. تاریخ: سه شنبه بیست و نهم بهمن ۱۳۹۲ ساعت: 15:39. تاریخ: چهارشنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۹۲ ساعت: 18:8. من یه دختر تنها یه بدبخت یه سیاه بخت یکی که حتی زمونه هم داره باهام بازی میکنه. خدایا از بچگی فقط عذاب کشیدم.دیگه بسمه تاکی.تاکی میخوای زجرم بدی. تا کی باید تاوان اشتباهات گذشتمو بدم.بسمه. خدایا زندگی باکسی که نمیخوامش بزرگترین شکنجت بود.چرا نمیزاری خودمو راحت کنم. تا دم مرگ رفتمو برم گردوندی که بازم عذاب بکشم. تاریخ: سه شنبه پانزدهم بهمن ۱۳۹۲ ساعت: 12:3. می دانی بیا بنشین اینجا تا برایت کمی.
tanhatarin-f.blogfa.com
494430. °« ∞∞∞∞∞ ≈▫≈▫≈▫≈▫≈▫°FereShteh°▫≈▫≈▫≈▫≈▫≈ ∞∞∞∞∞ »&#1
176;« ∞∞∞∞∞ ≈▫≈▫≈▫≈▫≈▫°FereShteh°▫≈▫≈▫≈▫≈▫≈ ∞∞∞∞∞ °. Monday, August 4, 2008. Azizam Salam, Yechizi . Bia Bivafa Beshim. Doost Daram Ke Ma Yejoor . Az Hamdige Joda Beshim. Fekresho Kardamo Goftam . Vase Chi Divoone Shim. Behtare Ma Ham Mesle . Tamoome Aghela Beshim. Midooni, Didam Nemishe . Mano To Baham Bashim. Harkodom Bayad Berim . Dobare Mobtala Beshim. Ma Dota Asire HamDige Shodim . Yejoore Bad. Kash Faramoosh Konimo . Az Daste Ham Raha Beshim. Door Shodim Az Harfaye . Roozaye Ashenaimoon. Khosh Be H...
tanhatarin-fereshte.blogspot.com
494431. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhatarin-ghasedak.persianblog.ir
494432. ♛♥آلـــبوم دل♥♛
مرا عاشقتر از پیش میکند. با لمس دستان تو. چهارشنبه بیست و یکم مرداد ۱۳۹۴ 17:42. برای آدمها چه آنها که برایت عزیزترند! چه آنها که فقط دوستند. خاطره های خوب بساز! آنقدر برایشان خوب باش که اگر روزی هرچه بود گذاشتی و رفتی در کنج. جایی برایت باشد تا هرازگاهی بگویند کاش بود. هرازگاهی دست دراز کنند و بخواهند که باشی. هرازگاهی دلتنگ بودنت شوند. تو خوب باش حتی با آنکه با تو بد کرد،روزی میفهمد همان ساده بودنت. سه شنبه ششم مرداد ۱۳۹۴ 21:45. نفس بده که برایت نفس نفس بزنم. نفس به جز تو نخواهم برای کس بزنم. سلامبه وبل...
tanhatarin-h.blogfa.com
494433. عشق تنها
نوشته شده توسط عاشق تنها در پنجشنبه دهم آذر ۱۳۹۰ ساعت 22:6 موضوع لینک ثابت. نوشته شده توسط عاشق تنها در شنبه پنجم آذر ۱۳۹۰ ساعت 16:2 موضوع لینک ثابت. من که میدانم،تو هم که میدانی. می دانی با تلقین دوست داشتن نمی شود کسی را دوست داشت. ساده باش،مرد باش،و باورکن چیزی که. در وجودت،نداری برای من! نوشته شده توسط عاشق تنها در چهارشنبه بیستم اردیبهشت ۱۳۹۱ ساعت 17:51 موضوع لینک ثابت. زندگی حرکت است وصعود. زندگی تسلیم است و ایثار. شهامت آغاز،آگاهی و ایمان به قداست ثانیه ها،. تنهاچیزی است که به آن نیازمندی. نویسنده...
tanhatarin-love.blogfa.com
494434. ღ♥ღ خیانت ღ♥ღ
ღ ღ خیانت ღ ღ. می کوشم غم هایم را غرق کنم اما نامرد ها یاد گرفته اند شنا کنند. چگونه خیانت می ک. چگونه کنار دیگری به آرامش می رسند؟ تاريخ جمعه بیست و پنجم مرداد 1392 ساعت20:23 نويسنده ف اص ل ه. بعدم روحم شاد و یادم. تاريخ شنبه بیست و پنجم بهمن 1393 ساعت15:42 نويسنده ف اص ل ه. اینجا جای عجیبی ست. به روزمرگی بر پشت این میز های کوچک می گذرد. آنقدر آنها را کوچک. زانوهایم به زانوهایت می چسبد. اما آن کافه چی. هر چند میزهایش کوچک باشد و تو به من نزدیک تر. دل ها که دور باشد. حتی اگر هم نفسش باشی و هم نفست نباشد.
tanhatarin-mard-dony.blogfa.com
494435. غریب تنها
خسته ام از آنکه تمامی زندگیم را غم گرفته. حکایت این روزهای ما اینگونه ست. خیلی کمند آنهایی که تو را برای خود میخواهند. و زیادند آنهایی که تو را هم می خواهند. نوشته شده در شنبه 3 اسفند1392ساعت 1:53 بعد از ظهر توسط " غریب تنها ". یه روز تو زندگیم بودی همینجا روبروم بودی. فکر میکردم از آسمون باید بیاد یه روزی اون. تنها آرزوم بشه تموم. یه اشتباهی کردمو دل تورو شکستمو. حالا پشیمون شدمو می خوام تو باشی پیشمو. حق داری که نبخشی. شرمندتم که ستاره داشتمو دنبال اون می گشتمو. شاکی از این بودم که من ستاره ای ندارم.
tanhatarin-mard.blogfa.com
494436. تنهاترین منجی
به نام خدایی که در همین نزدیکست و خالق انسان-وارث عذاب عشق-است. خورشید بتابد یا نتابد. ماه باشد یا نباشد. شب و روز من یکی شده. همه چیز برایم رویا شده. عشق تو برایم آرزو شده. به رویا و آرزو کاری ندارم. حقیقت این است که دوستت دارم! نوشته شده در دوشنبه سیزدهم شهریور 1391ساعت 17:20 توسط مسعود. امروزم بعد یک سال آپ تولد 23 سالگیم. نوشته شده در دوشنبه سی و یکم شهریور 1393ساعت 15:15 توسط مسعود. این کیکم نیکی جون زحمتشو کشیده! نوشته شده در شنبه سی ام شهریور 1392ساعت 9:54 توسط مسعود. خدا ما رو برای هم نمی خواست.
tanhatarin-monji.blogfa.com
494437. تقديم به ياوران روزگار غربتم
تقديم به ياوران روزگار غربتم. این سوت آخر است و غریبانه می رود تنهاترین مسافر تو از دیار تو. پس کوچه های بی خوابی من , انتهایی ندارد. باید همینطور قدم بزنم در تمامیشان. خو گرفته ام به با خاطرات خوش بودن. گم کرده های من , هیچ نشانه ای ندارند. من گم کرده هایم را توی همین کوچه پسکوچه های تنگ و تاریک گم کرده ام. کوچه پس کوچه هایی که همه شان به هم راه دارند و , هیچوقت , تمام نمی شوند. کوچه پس کوچه هایی که وقتی به بن بستش برسی ,. خودت هم می شوی , جزو گم شده ها. دنبال کسی میگردم که . چشم هایش به صفای گل سرخ.
tanhatarin-mosafer.blogfa.com
494438. تنهاترین نگاه
این دفعه خواستم شعری از فروغ بزارم،امیدوارم معنی واقعیشو بفهمه. از چهره طبیعت افسونکار. بر بسته ام دو چشم پر از غم را. تا ننگرد نگاه تب آلودم. این جلوه های حسرت و ماتم را. پائیز،ای مسافر خاک آلوده. در دامنت چه چیز نهان داری. جز برگ های مرده و خشکیده. دیگر چه ثروتی به جهان داری. جز غم چه میدهد به دل شاعر. سنگین غروب تیره و خاموشت؟ جز سردی و ملال چه میبخشد. بر جان دردمند من آغوشت؟ در دامن سکوت غم افزایت. اندوه خفته میدهد آزارم. آن آرزوی گم شده میرقصد. در پرده های مبهم پندارم. پائیز،ای سرود خیال انگیز.
tanhatarin-negah.blogfa.com
494439. تنهـــاترین پاییـــز
وبلاگو به دلایلی پاک کردم. کاری داشتی توو قسمت نظرات بگو. چند وقت یه بار میام میخونم. خداحافظ! مراقب خودتون باشید دوستای خوبم. به خدای همیشه مهربون پاییزی ها میسپارمتون. نوشته شده در دوشنبه بیست و هشتم فروردین ۱۳۹۱ساعت 0:6 توسط پاییز تنها.
tanhatarin-paiiz.blogfa.com
494440. خاطرات تنهاییم
خیلی سخته چیزی رو که تا دیشب بود یادگاری. صبح بلند شی و ببینی که دیگه دوسش نداری. خیلی سخته که نباشه هیچ جایی برای آشتی. بی وفا شه اون کسی که جونتو واسش گذاشتی. خیلی سخته تو زمستون غم بشینه روی برفا. می سوزونه گاهی قلب و زهر تلخ بعضی حرفا. خیلی سخته اون کسی که اومد و کردت دیوونه. هوساش وقتی تموم شد بگه پیشت نمی مونه. خیلی سخته اگر عمر جادوی شعرت تموم شه. نکنه چیزی که ریختی پای عشق اون حروم شه. خیلی سخته اون که می گفت واسه چشات می میره. بره و دیگه سراغی از تو ونگات نگیره. نکنه یه روز ندامت راه تلخ آخرت شه.
tanhatarin-pesar.blogfa.com
494441. تنها شاپ
عطر مردانه دلار $ 80ml. عطر مردانه دلار $. ادکلنی خوشبو با بوی بسیار مردانه و جذاب. عطری بی نظیر , شگفت انگیز , سحر آمیز , جاددویی و وصف ناپذیر . ادکلن جذابی که در خصوص برخوردهای شما در روزمره بوجود آمده. نوع رایحه : تند متمایل به تلخ. نوع : Eau de Parfum. سال تولید : 2005. حجم : 80 میل. پیشنهاد رده سنی : زیر 40 سال. قیمت : 16,900 تومان. ماندگار با قیمتی بسیار بی نظیر و بصورت محدود. نوشته شده در جمعه هفدهم شهریور ۱۳۹۱ساعت 6:47 توسط tanhatarin-sardar. عطر زنانه الین تییری موگلر. برای شما به ارمغان می آورد .
tanhatarin-sardar.blogfa.com
494442. شب هاي تنها بودن
شب هاي تنها بودن. چه كنم كه هر شب من تنهايي ست. فقط ميخوام يه توضيح بدم :. شعرايي كه زيرشون سه نقطه. ميزارم . از خودم هستن. تنها ترین ستاره ی شب. غم من لیک غمی غمناک است. مهندسی معماری، عمران و ساختمان. زندگی رو عشق است. ღ ღ دلنوشته های من ღ ღ. گچ و مقالات گچ. آیا می دانستی که؟ عطر نفس های تو. بهترين كدهای وبلاگ :. آپلود نامحدود عکس و فایل. دریافت کد آپلود سنتر. صدای بارون میاد توی حیاط. دیگه نیستم من توی اون دوچشات. رعدوبرقش میکنه منو دیوونه. دیگه حتی عکست هم نیست توخونه. هرچی میگردم نشونی از تو نیست.
tanhatarin-shab.blogfa.com
494443. ...تکســــــوار جــاده بــــی انتهــــــای عشــــــق...
تکسوار جاده بی انتهای عشق. به سیلام دوست جونیام من اومدمممممم قرار بود زودبیام ولی خوب شیکا کنم دیر رسیدم .دوست جونیایی که توفیس بوک عضو هستن یه لطفی کنن آدرسشون رو بزارن ممنون میشم . تا بیشتر از وجودتون فیض ببرم. چه بی هیاهوست این خلوت نهانم. تا در تنگناهای تاریک شبهای بی ستاره. تو را به تصویر در آورم. چرا که تو قطب زنده غزلهای منی. ومن شکسته بال ترین عاشق چند بیت آخرم. سلام دوست جونیای عزیزم. امیدوارم که سال جدید رو با شادی شروع کرده باشین و سال خوبی داشته باشین. به قوله سنجد :. جوجه طلايي .زلزله.
tanhatarin-taksavar.persianblog.ir
494444. دلتنگيهاي عاشق
مي دونست تنهايي سخته .ولي رفت. برای چند وقتی میخوام استراحت کنم. ازتون ميخوام منو ببخشين بخصوص دو تا از دوستاي عزيزم كه ميدونم خيلي از دستم دلخورن. خودشون خوب منظورم رو می فهمن دلم میخواست یه جور دیگه تموم شه ولی نشد. فقط خواهش ميكنم منو ببخشين هم من و هم . دلم براي همه ي شما دوستاي گلم تنگ ميشه. نوشته شده در یکشنبه چهاردهم مهر ۱۳۸۷ساعت 18:19 توسط عاشق تنها. سالها رفت و نيفروخت دريغا. كس در اين خانه ي مترو ك چراغي. به در انگشت نزد كس كه بگيرد. مگر از غربت اين خانه سراغي. به سر انگشت نوازشگر مهري. جايي بر...
tanhatarin-tanha-a.blogfa.com
494445. بی تو تنهام
آنگاه که تنهایی تو را می آزارد ، به خاطر بیاور که خدا بهترین های دنیا را تنها آفریده. امروز بعداز مدت ها اومدم اینجا .خونه مجازیم که یه روز ازش خداحافظی کردم . به دوستای قدیمی سر زدم که البته بیشترشون یا وبشونو حذف کرده بودند یا دیگه چیزی توش ننوشته بودند . دلم برای همتون تنگ شده بود امیدوارم هرجا هستید به همه ی آرزوهاتون برسید. قلم خاکستری عزیزم ازت ممنونم که همیشه بمن لطف داشتی و بهم سر زدی. بهترین باشی در بین بهترین ها. نوشته شده در دوشنبه 11 اردیبهشت1391ساعت 21:52 توسط یه تنها. ع ش ق یعنی. رفيقان يك ...
tanhatarin-tanha-man.blogfa.com
494446. تنها ترین تنها
بیا که به هم رسیدن دیر است برای فردا! پنجشنبه پانزدهم تیر 1391. و نه عشق . كمي عشق با جاده اي. كوتاه به من مي رسد. زندگي آنقدر بزرگ نيست. كه من نميرم تا تو عاشق بماني! نوشته شده توسط سمانه در ساعت&nb22:46 لينك. جمعه چهارم فروردین 1391. دلبرکم برگ ریزان بهار است. ما به فردایی تکیه داده ایم. که شادی دلهایمان را فریاد میکشیم. پن : فصل من بهار من اومد من پرم از هوای تو. نوشته شده توسط سمانه در ساعت&nb23:5 لينك. دوشنبه بیست و چهارم بهمن 1390. دلبرکم اگر روزی تو چلچله ای را دیدی. سر یک کاج بلند نغمه ای می خواند.
tanhatarin-tanha.blogfa.com
494447. با سلام خدمت تمام دوستان عزیز
1576;سم رب الحسین. 1576;ا سلام خدمت تمام دوستان عزیز. 1588;اید هیچ کد وم شما قبل از اینکه سری به این سایت بزنین فکر نمیکردین. 1575;ین سایت یه سایت مذهبی باشه. 1578;نهایی ارباب. 1583;ر صحرای کربلا. 1575;میدوارم که بتونم خدمتی به دوستان عزیزم بکنم. 1575;ین سایت کمک کنید.
tanhatarin-tanha.blogspot.com
494448. tanhatarin_tanha
اگر تنها ترین تنها شوم باز هم خدا هست. این دوتا اهنگ و دانلود کن. Http:/ s5.picofile.com/file/8122739018/Baran 100 Baar 128 .mp3.html. Http:/ s5.picofile.com/file/8122739334/Benyamin Hafteh Eshgh.mp3.html. جمعه نوزدهم اردیبهشت 1393 ] [ 23:22 ] [ tanhatarin tanha ] . دانلود سرعت بخش اینترنت. سلام به همه دوستای گلم. یه نرم افزار جدید برای دانلود گذاشتم. که سرعت اینترنتتون رو بالا می بره. هر کی دوست داشت میتونه دانلود کنه. دوستان هر نقطه نظری داشتین یا ایرادی میبینین. دانلود سرعت بخش اینترنت. عين چشات سياهه...
tanhatarin-tanha22.blogfa.com
494449. A qυιєт gιяℓ
Wєℓcσмє тσ му ωєв. I нσρє му ρσѕтѕ нαρρу яємємвєяιηg. Oηℓу cσммєηтѕ ιη тнιѕ ρσѕт. ه ر و قت ک سے ب هت گ ف ه ر جور رآح تے! ی ہ م شت ب ز ל تو ב ه ن ش ب ف هم ہ چ ہ جور رآح تیシ. ب عضے و قتاآب عضے آد مآ. پ شیمون م میک نن. ا زاینکه یه ز مآنے. د ر ح ق شون ب دی ن ک رد م.
tanhatarin-tanha78.blogfa.com
494450. اگه خستم یا شکستم...
Http:/ tanhatarin-tanhaaa.blogfa.com. اگه خستم یا شکستم. اگه خستم یا شکستم. اگه خستم یا شکستم. سلام بهونه ی قشنگ من برای زندگی. هر چه هستم عاشق هستم. اگه خستم یا شکستم. سلام بهونه ی قشنگ من برای زندگی. قلاده برای سگ مرده. چتری برای دو نفر. بی نشونی بی هویت. تو را من چشم در راهم. دلنوشته های یه عاشق. دریافت جدیدترین نرم افزز ها. سرویس وبلاگ رایگان سپهر. هاست و دامنه برای وبلاگ. خدمات هاستینگ و دامنه. كمياب ترين كدهای جاوا برای وبلاگ نويسان. اگه خستم یا شکستم. هر چه هستم عاشق هستم. پرسید: اهلی کردن یعنی چه؟
tanhatarin-tanhaaa.blogfa.com
494451. ** تنها ترین تنها منم **
تنها ترین تنها منم *. عشق بی وفای من. عشق بی وفای من. دلم گرفته بود ، آن لحظه دلم هوای آغوشش کرده بود. تنها اشک بود که میریخت از گونه هایم ، در آن لحظه تنها او را میخواستم در کنارم. محکم مرا در آغوش خودش گرفت ، اشکهایم را از گونه هایم پاک کرد. و در گوشم گفت : دیوانه من که اینک در کنارتم. میگفت تا آخرش باتوام ، عزیزم آرام باش ، من در کنارتم. این را گفت و کمی آرام شدم ، اشک از چشمانم میریخت ،. دلم خالی شد و همین شد که من خوشحال شدم. دیگر او نبود تا اشکهایم را پاک کند ، با حضورش مرا آرام کند. به چه کسی بگوی...
tanhatarin-tanhamanm.blogfa.com
494452. .•*´ღ`*•.تنــــهاتـرین تنها منم.•*´ღ`*•.
ღ`* تنهاترین تنها منم. * ღ`* . كلبه تنهايي من. * . شانه هايم زير بار غم شکست. شاخه هاي سبز اميدم شکست. عشق ما در شيشه فرهاد بود. عشق شيرين ريشه اش دربادبود. هيچ کس حرف صداقت را نزد. هيچ کس دل را بر اين دريا نزد. يک نفر امروز در چشمم شکست. يک نفر بار سفر بست و گسست. يک نفر با خاطراتم دور شد. يک نفر باقصه هامحشورشد. مثه گلبرگاي ياسي ميشكني با يه اشاره. هر چي ام ميگم ببخشيد مي گي فايدهاي نداره. نمي شه نازكتر از گل به چشاي روشنت گفت. كه مبادا لحن حرفي خم به ابروات بياره. از منم ديگه مي رنجي منيكه واست مي ميرم.
tanhatarin-tanhatar.blogfa.com
494453. تنهایی یک ترانه
روز های تلخ و شیرین زندگی من. سلامبعد از مدتها اومدم.راستش اینترنت ندارم واسه همین خیلی نمی تونم بیام. به همه دوستان سر زدم .هیچ کسو فراموش نکردم. فراموشم نکنید.فراموشتون نمی کنم. نوشته شده در یکشنبه سوم آذر 1392ساعت 16:32 توسط ترانه. ساعتها زیر دوش مے نشینے بﮧ کاشے هاے حمام خیره مے شوے. غذایت را سرد مے خورے. ناهار را نصفه شب ، صبحانﮧ را شام! لباسهایت دیگر بﮧ ت و نمے آیند ، همﮧ را قیچے مے زنے! ساعتها بﮧ یک آهنگ تکرارے گوش مے کنے. و هیچ وقت آهنگ را حفظ نمیشوے! تنهائے از تو آدمے مےسازد که دیگر شبیﮧ آدم نیست.
tanhatarin-taraneh.blogfa.com
494454. ((در انتظار ديدنت ميمانم))
در انتظار ديدنت ميمانم). تمام خاطرات سرد و بي روح نبودت راشبيه قاصدک در دست هاي باد مي اندازم. در انتظار ديدنت ميمانم). و من تنهاي تنهايم. با سکوتي سخت درگيرم و مي دانم. هيچوقت نميايي و آرزوي ديدنت. را در غروبي سرد و غمبار. و پر از ترديد درون قلبم به خاك ميسپارم! مرا زنده نگه مي دارد و . دوباره شاخه هاي خشک احساس جوانه ميزند. لبريز از عشق و شکوه زندگي مي گردد. و با تو تمام. لحظه هاي تلخ پاييز و زمستان را. تمام لحظه هاي بي تو بودن را. تمام خاطرات سرد و بي روح نبودت را. در دست هاي باد مي اندازد. لحظه ها * ...
tanhatarin-yar.blogfa.com
494455. یاس تنها
آري ما هم روزي خاطره مي شويم. نازنين مرا به خاطره ها نه . به خاطر بسپار. نوشته شده در شنبه شانزدهم آبان 1388ساعت 11:25 توسط یاس. بنویسید که تنها می گفت:. به غم عشق قسم. برگ سبزی اگر امروز به من هدیه کنید. زان همه گل که پس از مرگ. سر سنگ مزارم پاشید. گاه که ( سهرابی) نیست. فرصت از دست چرا باید داد؟ مگذارید که تنهایی ام آزار دهد. خانه ام را به سرانگشت وفا. ز سر مهر به من سر بزنید. بنویسید که تنها می گفت:. مهربانی زیباست زندگی شیرین است. تا مجالی پی صحبت باقیست. بنشینید و به درد دل من گوش کنید). توبه می کنم...
tanhatarin-yas-66.blogfa.com
494456. تنهاتــــــــــــــــــرین ســـــــــــــــــردار
بی صدا ، حس غریبی مرا میخواند آهسته به من میگوید : فراموش میشوی. بی صدا ، حس غریبی مرا میخواند آهسته به من میگوید : فراموش میشوی. استقبال جهانی از مسابقه ایرانی. گروه کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه. شهدای نیروی مخصوص گردان صابرین. هیئت متوسلین به حضرت زهرا (س) خرم آباد. من و آن دیگری. کتابخانه الکترونیکی پیام نور. وبلاگ رسمی شرکت بیان. مسابقات برنامه نویسی بیان. ما منتظر اشاره عباس ایم. جانم فدای راز ونیاز شبانه ات. ۶ تیر ۹۴، ۱۲:۲۷ - علی قنبریان. ۶ تیر ۹۴، ۱۱:۴۰ - kamal bayazidi.
tanhatarin.blog.ir
494457. تنهاترین
م نم دلتنگ روی ت. دلم آید به سوی ت. چه کردی با دل من! که کرده آرزوی ت؟ نوشته شده در یکشنبه بیست و پنجم مرداد ۱۳۹۴ساعت 23:44 توسط تنهاترین. نوشته شده در پنجشنبه هشتم مرداد ۱۳۹۴ساعت 17:30 توسط تنهاترین. سلام و درود خدمت شما دوستان. نوشته شده در جمعه نوزدهم تیر ۱۳۹۴ساعت 19:3 توسط تنهاترین.
tanhatarin.blogfa.com
494458. تماس با ما
برای تماس با ما میتوانید از فرم زیر استفاده نمایید. کد امنیتی را وارد کنید:.
tanhatarin.com
494459. تنها ترین تنهام
میخوام با این وبلاگ آدمایی مثل خودمو پیدا کنم. تنها راه ارتباطی با من. پنج شنبه 19 دی 1398برچسب: آدمک. 1:8 ] [ آیدا ] [. هر وقت شما به عنوان نوکر ازم استفاده میکردین ناراحت میشدم. اما خوشحال بودم که صدایم میزنید . جمعه 2 اسفند 1392برچسب: آدمک. 17:31 ] [ آیدا ] [. من یادگرفتم انسان هارو از پشت پنجره ببینم. یادگرفتم از همه قایم شم. یادگرفتم خوشی حق همه ست نه من. عشق حق همه ست نه من. من فقط باید خوشی های دیگران را نگاه کنم. حداقل جلو روی من مسخره ام نکن بگذار پشت سرم. نذار هر روز خجالت زده به خانه بروم.
tanhatarin.tanham.lxb.ir
494460. dfghj
خرید کیف پول والت. کیف پول آلوما والت. اگر به فکر خرید کیف آلوما والت هستید جای مناسبی را پیدا کردید می توانم بگویم که به بیراهه. نرفتید.می دانید که شبکه های ماهواره ای تبلیغات فراوانی را برای این محصول به راه انداخته اند. بطوریکه در کوچه و بازار صحبت از کیف آلوما والت است.هرکسی می خواهد از این کیف جادویی. یکی را بخرد.جدا از تبلیغات واقعا استفاده از این کیف باعث می شود به جای حمل کیفهای متعدد. و نا مرغوب تمامی کارتها را در یک کیف مقاوم قرار دهید.کیف آلوما والت از جنس آلومینیوم وبه. توجه داشته باشید که.
tanhatarin000.blogfa.com
494461. ★پـاتــوق هـمـه دخـترپـسـرهـای تــنــها★
پاتوق همه دخترپسرهای تنها. به بهترین وبلاگ برای دختر ، پسرهای تنها خوش آمدید. شارژ رایگان در انجمن تفریحی و سرگرمی آتشی. شنبه سیزدهم مهر 1392 18:31 ب ه دستان Armin. آدما نباس دوست پیدا کنن. آدما نباس دوست پیدا کنن. وقتی دیگه نمیشه بهشون زنگ بزنی. وقتی نمیتونی درد و دل کنی. یا حتی باهاشون شوخی کنی و بخندی. و همه دوستی خلاصه میشه تو عکسهات و خاطراتت. هی بغض تو گلوت گیر میکنه. آدما باس همیشه تنها بمونن! مجموعه عکس عاشقانه و غمگین. شنبه سی ام شهریور 1392 11:36 ب ه دستان Armin. این زندگی من است. گفته بودم میک...
tanhatarin007.blogfa.com
494462. هيچ
دلم گریه می خواهد. از این روزگاران بی فروغ! از این تکرارهای ناپایان! دلم گرفته از این همه کینه . این همه دروغ! از این مردمان نا مهربان و بی وفا دلم گرفته . دلم برای کوچه پس کوچه های مهربانی ها تنگ است! دلم تنگ است برای کودکی ام. که پاورچین پاورچین روی سنگفرش های زندگی بی دغدغه قدم می زدم! دلم برای دلتنگی های شیرین و انتظارهای کشنده تنگ است! نوشته شده در دوشنبه سی و یکم تیر 1392ساعت 1:33 توسط امير. نوشته شده در دوشنبه هفدهم تیر 1392ساعت 22:37 توسط امير. در این دنیا وابسته نباش,. تو را ترک می کند. نوشته شد...
tanhatarin01.blogfa.com
494463. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاع از دلایل مسدود سازی و رفع آن لطفا با ایمیل filter@ nsp. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
tanhatarin0111.blogfa.com
494464. زبیده چرا رفتی چرا...
زبیده چرا رفتی چرا. به هر موفقیتی تو زندگی برسم وقتی تو نباشی چه فایده. وقتی همش تو این فکرم که یکی دیگه کنارته . نوشته شده در ساعت توسط همونی که دلش رو واسه همیشه شکستی. نوشته شده در ساعت توسط همونی که دلش رو واسه همیشه شکستی. نوشته شده در ساعت توسط همونی که دلش رو واسه همیشه شکستی. چقدر جات تو زندگیم خالیه . چقدر دلم واست تنگ شده . نوشته شده در ساعت توسط همونی که دلش رو واسه همیشه شکستی. نوشته شده در ساعت توسط همونی که دلش رو واسه همیشه شکستی. چرا رفتی چرا . کاش هیچ وقت نمی رفتی.
tanhatarin0192.blogfa.com